Dětská vlněná přikrývka Merino

Přikrývka z vlněného včesu Merino do dětské postýlky. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant.

Výrobce: Lambela
Záruka: 24 měsíců
Barva vlněné přikrývky Merino: Z jedné strany bílá,...
původní cena
1489,- Kč
1389,- Kč
1148,- Kč bez DPH
počet ks
Potřebujete poradit? Zeptejte se
Dětská vlněná přikrývka Merino
Akce
Doplňující fotky: (1)
  • Dětská vlněná přikrývka Merino

Varianty produktu

Barva vlněné přikrývky Merino

Vlněná přikrývka Merino sestává ze dvou vrstev vlněného včesu, přikrývka je tedy oboustranná. Přikrývka Merino je olemovaná lemovkou z měkké bavlny. Je vhodná i pro alergiky. Rozměr přikrývky do povlečení je 100x140cm.

Barva: buď z obou stran bílá, nebo z jedné strany bílá, ze druhé hnědá


Doporučené čištění:

Varianta A: Dětské přikrývky je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní ovčí vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Obzvlášť Vám doporučujeme prací prostředek PERLANO, z naší nabídky. Do posledního máchání je doporučeno přidat avivážní prostředek. Po vyprání lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené.

Varianta B: Čistit chemicky.

Objednané zboží můžete do14-ti dnů, od převzetí zásilky vrátit, s navrácením plné ceny zboží. Výrobky si tak můžete osahat, a můžete se přesvědčit, jak jsou vysoce kvalitní!!!

Dětské přikrývky z vlněných včesových pletenin Merino dobře snášejí i náročné podmínky, spojené s dětmi. Mají schopnost snižovat statickou elektřinu, proto odpuzují prach a špínu. Již zmíněná dynamika vlněného vlasu navíc způsobuje, že veškeré nečistoty jsou vynášeny na povrch vlasů stejně jako u živých ovcí, zatímco v hloubi zůstává pletenina stále čistá. U výrobků z vlněných včesových pletenin lze tedy hovořit o vysokém stupni samoočišťování, schopnosti přirozeně se zotavovat a zachovávat si stále dobrý vzhled. Snadno se udržují a čistí.

Informace
Informace