Dodací podmínky

Vážení zákazníci,

cena za dodání zboží je přímo ovlivněná způsobem platby, a to buď dobírkou, nebo předem na náš účet. Protože dopravci dobírku zpoplatnili, je výhodnější zaplatit objednané zboží předem na náš účet. Danou částku pošlete na účet číslo 3669125001/5500, jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

PPL - dobírkou (120,- Kč s DPH)

Zboží Vám zašleme přepravní službou PPL. Ta Vás bude předem telefonicky kontaktovat o termínu a čase dodání. Může tak balík doručit v den a čas, mimo Vaši pracovní dobu. Může se tak přizpůsobit Vašim časovým možnostem. Peníze zaplatíte přímo dopravci při předání balíku.

 

PPL - platba předem (100,- Kč s DPH)

Zboží Vám zašleme přepravní službou PPL. Ta Vás bude předem telefonicky kontaktovat o termínu a čase dodání. Může tak balík doručit v den a čas, mimo Vaši pracovní dobu. Může se tak přizpůsobit Vašim časovým možnostem. Peníze nám pošlete předem dle pokynů, které se dozvíte po odeslání objednávky.

Česká pošta - dobírkou (145,- Kč s DPH)

Zboží Vám bude zasláno na dobírku, Českou poštou. Jakmile Vám pošta zboží přiveze domů, nebo si své zboží převezmete na poště, bude potřeba uhradit okamžitě celou cenu Vaší objednávky doručovateli. Poté Vám bude zboží předáno přímo doručovatelem.

Česká pošta - platba předem (120,- Kč s DPH)

Zboží Vám bude zasláno Českou poštou. Peníze zaplatíte předem na náš účet dle pokynů, které obdržíte po odeslání objednávky.

Informace
Informace