Francouzská vlněná přikrývka Merino prodloužená

Přikrývka z vlněného včesu Merino v prodlouženém manželském rozměru do povlečení 200x220cm. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant.

Výrobce: Lambela
Záruka: 24 měsíců
Barva vlněné přikrývky Merino: Z obou stran bílá
původní cena
4799,- Kč
4299,- Kč
3553,- Kč bez DPH
počet ks
Potřebujete poradit? Zeptejte se
Francouzská vlněná přikrývka Merino prodloužená
Tip
Doplňující fotky: (1)
  • Francouzská vlněná přikrývka Merino prodloužená

Varianty produktu

Barva vlněné přikrývky Merino

 Dvouvrstvá sešivaná vlněná přikrývka Merino, takže přikrývka je oboustranná. Přikrývka Merino je olemovaná lemovkou z měkké bavlny. Je vhodná i pro alergiky. Rozměr přikrývky do povlečení je 200x220cm.

Doporučené čištění:
Varianta A: Přikrývky je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní ovčí vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Obzvlášť Vám doporučujeme prací prostředek PERLANO, z naší nabídky. Do posledního máchání je doporučeno přidat avivážní prostředek. Po vyprání lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené.

Varianta B: Čistit chemicky.
Objednané zboží můžete do14-ti dnů, od převzetí zásilky vrátit, s navrácením plné ceny zboží. Výrobky si tak můžete osahat, a můžete se přesvědčit, jak jsou vysoce kvalitní!!!


Barva: buď z obou stran bílá, nebo z jedné strany bílá, ze druhé hnědá
Přikrývky z vlněných včesových pletenin Merino dobře snášejí i náročné podmínky, spojené s dětmi. Mají schopnost snižovat statickou elektřinu, proto odpuzují prach a špínu. Již zmíněná dynamika vlněného vlasu navíc způsobuje, že veškeré nečistoty jsou vynášeny na povrch vlasů stejně jako u živých ovcí, zatímco v hloubi zůstává pletenina stále čistá. U výrobků z vlněných včesových pletenin lze tedy hovořit o vysokém stupni samoočišťování, schopnosti přirozeně se zotavovat a zachovávat si stále dobrý vzhled. Snadno se udržují a čistí.

Informace
Informace