Péřová přikrývka

Prošívaná péřová přikrývka o klasických rozměrech do povlečení 140x200cm. Nabízíme 4 druhy přikrývky podle množství prachového peří v přikrývce. Přikrývka pro celoroční použití. Je pratelná!

Výrobce: Vltavské peří
Záruka: 24 měsíců
Vybraná varianta
2499,- Kč
2065,- Kč bez DPH
počet ks
Potřebujete poradit? Zeptejte se
Péřová přikrývka
Doplňující fotky: (1)
  • Péřová přikrývka

Varianty produktu

Kvalita náplně péřové přikrývky

Klasická péřová přikrývka od českého výrobce Vltavské peří.Péřové přikrývky jsou kazetové, to znamená, že konstrukce je tvořena kazetami, které jsou jednotlivě plněny. Peří se mezi jednotlivými kazetami nepřesypává - přikrývka drží stejný tvar.

Peří je zpracováváno moderní technologií pomocí procesu, který zaručuje nejlepší užitkové, fyzikálně chemické, mikrobiologické a hygienické vlastnosti. Tyto vlastnosti jsou pečlivě sledovány laboratoří na peří. Třídí se ve čtyřkomorové třídičce od základu (5%) až po nejvyšší kvalitu (93%) prachu. Pere se s použitím velmi kvalitních pracích a dezinfekčních prostředků. Suší při teplotách 120° C, kdy dochází k likvidaci veškerých roztočů a mikroorganismů, vychlazuje se a je připraveno na expedici.

Rozměr přikrývky do povlečení: Klasických 140x200cm, Stupně hřejivostí: celoroční, Materiálové složení potahu: 100% Bavlna

Barva: Bílá, smetanová, (Vybranou barvu napište do poznámky při vyplňování objednávky)

Doporučená teplota vody při praní: Do 40°C.

 

Materiálové složení náplně: Mix prachového a draného husího peří dle vašeho výběru
Vyberte si přikrývku dle kvality. Čím větší množství prachového peří, tím je přikrývka kvalitnější, lehčí a nadýchanější.


Jsou to nejkvalitnější přikrývky v České republice!

Informace
Informace