Podložka Merino 90x200cm, bílá

Matracová podložka o rozměrech 90x200cm. Podložka neklouže po matracích! Je vyrobena z kvalitního bílého vlněného včesu Merino, který se neproleží. Tento včes je speciálně vyroben pro šití podložek. Podložka je olemovaná 100% bavlněnou lemovkou.

Výrobce: Lambela
Záruka: 24 měsíců
1299,- Kč
1074,- Kč bez DPH
počet ks
Potřebujete poradit? Zeptejte se
Podložka Merino 90x200cm, bílá
Doplňující fotky: (2)
  • Podložka Merino 90x200cm, bílá
  • Podložka Merino 90x200cm, bílá
  • Podrobný popis

Podložky z vlněných včesových pletenin Merino dobře snášejí náročné podmínky. Mají schopnost snižovat statickou elektřinu, proto odpuzují prach a špínu. Již zmíněná dynamika vlněného vlasu navíc způsobuje, že veškeré nečistoty jsou vynášeny na povrch vlasů stejně jako u živých ovcí, zatímco v hloubi zůstává pletenina stále čistá. U výrobků z vlněných včesových pletenin lze tedy hovořit o vysokém stupni samoočišťování, schopnosti přirozeně se zotavovat a zachovávat si stále dobrý vzhled. Snadno se udržují a čistí.

Doporučené čištění.

Varianta A: Podložky je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Obzvlášť Vám doporučujeme prací prostředek PERLANO, z naší nabídky. Do posledního máchání je doporučeno přidat avivážní prostředek. Po vyprání lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené.

Varianta B: Čistit chemicky.

Objednané podložky můžete do 14-ti dnů, od převzetí zásilky vrátit, s navrácením plné ceny zboží. Podložky si tak můžete osahat, a můžete se přesvědčit, jak jsou vysoce kvalitní!!!

Výrobek splňuje textilní technické parametry, a byl testován jako ekologický a příznivě působící na zdraví člověka. Certifikát: Nr 25/04

Informace
Informace