Polštář ALOE VERA - zip 90x70cm

Žádaný polštář z dutého vlákna se zipem. Můžete si vybrat dvě hmotnosti náplně - Lehčí a Těžší. Mikrovlákenná tkanina obsahuje výtažek z Aloe vera. Vhodný pro alergiky!

Výrobce: Kvalitex
Záruka: 24 měsíců
Vybraná varianta
545,- Kč
450,- Kč bez DPH
počet ks
Potřebujete poradit? Zeptejte se
Polštář ALOE VERA - zip 90x70cm
Akce

Varianty produktu

Hmotnost náplně polštáře

Polštář ALOE VERA - zip je plněn speciálním dutým vláknem. Povrchový materiál (tkanina) z mikrovláken je obohacena výtažkem z Aloe Vera, kde tento výtažek z léčivé rostliny přináší konečnému zákazníkovi zdravý spánek. Může působit změkčujícím vlivem na pokožku spícího člověka a to i přes bavlněné povlečení. Polštář je plně protialergický!!! Výplňovým materiálem polštářů Aloe Vera je vysoce kvalitní duté vlákno kuličkového průřezu, které je charakteristické svou vysokou stabilitou a nesléhavostí. Kuličkové duté vlákno UNICOR patří mezi nejkvalitnější materiály, používané jako výplň do polštářů.

Je opatřen zipem, takže můžete upravovat množství náplně. Pokud máte rádi nízko pod hlavou, není nic jednoduššího, než ubrat část dutého vlákna.

  • Rozměr polštáře: klasických 90x70cm
  • Potah polštáře: tkanina 100% polyester mikrovlákno + výtažek Aloe vera
  • Materiál náplně: 100% polyester (kuličkové duté vlákno UNICOR) pomocný materiál - 100% polypropylen (netkaná textilie)
  • Hmotnosti náplně: Lehčí (0,7kg) a Těžší (0,9kg)

Tyto polštáře můžete prát na 60°C. Díky tomu se polštáře dobře udržují a čistí. Při 6O°C zlikvidujete i roztoče a další živočichy.

Informace
Informace