Štucek, rukávník 40 cm

Štucek neboli rukávník je vyroben z vnitřní strany z vlněného včesu, z vnější strany je pošit 100% bavlnou. Je opatřen šňůrkou na zavěšení kolem krku. Fotka je ilustrační. Barva nemusí odpovídat.

Výrobce: Lambela
Záruka: 24 měsíců
499,- Kč
412,- Kč bez DPH
počet ks
Potřebujete poradit? Zeptejte se
Štucek, rukávník 40 cm
Tip
Doplňující fotky: (2)
  • Štucek, rukávník 40 cm
  • Štucek, rukávník 40 cm
  • Podrobný popis

Štucek neboli rukávník je vyroben z vnitřní strany z vlněného včesu, z vnější strany je pošit 100% bavlnou. Je opatřen šňůrkou na zavěšení kolem krku. Délka rukávníku je 40 cm.
Fotka je ilustrační. Barva nemusí odpovídat.

Rukávníky z vlněných včesových pletenin dobře snášejí i náročné podmínky. Mají schopnost snižovat statickou elektřinu, proto odpuzují prach a špínu. Již zmíněná dynamika vlněného vlasu navíc způsobuje, že veškeré nečistoty jsou vynášeny na povrch vlasů stejně jako u živých ovcí, zatímco v hloubi zůstává pletenina stále čistá. U rukávníků z vlněných včesových pletenin lze tedy hovořit o vysokém stupni samoočišťování, schopnosti přirozeně se zotavovat a zachovávat si stále dobrý vzhled. Snadno se udržují a čistí.

Doporučené čištění.
Varianta A: Rukávníky je doporučeno prát ručně, v pracích prostředcích určených k praní vlny s příměsí lanolinu při teplotě do 30°C. Do posledního máchání je doporučeno přidat avivážní prostředek. Po vyprání lehce vymačkat, ale neždímat a nechat uschnout volně rozvěšené.

Varianta B: Čistit chemicky.

Výrobek splňuje textilní technické parametry, a byl testován jako ekologický a příznivě působící na zdraví člověka. Certifikát: Nr 25/04.

Informace
Informace